İş Başvuru Kuralları

İş bu kurallar HACIMUSAOĞULLARI GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (bundan sonra KARLIZADE olarak belirtilecektir.) ile ÇALIŞAN VE/VEYA ÇALIŞAN ADAYI (bundan sonra ADAY olarak belirtilecektir.) arasında gerçekleşecek kuralları kapsamaktadır.

1. ADAY, KARLIZADE firmasında çalışmak için aşağıda yazılan kurallara ve KARLIZADE iç Tüzük kurallarına uymak zorundadır.

2. ADAY, iş başvuru formunda belirtilen tüm bilgilerin doğruluğundan sorumlu olmaktadır. KARLIZADE dilerse verilen bilgileri doğrulatılmasını isteyebilir. Verilen bilgilerin daha sonra yanlış olduğu bilgi yada bilgilerin bilerek yada bilmeyerek hatalı/yanlış olarak tespit edilirse, KARLIZADE sözleşmeyi tek taraflı olarak fes etme ve ADAYA zararın temini amacıyla dava açma hakkına sahiptir.

3. KARLIZADE, ADAYIN iş başvurusunun değerlendirmesi amacıyla kişisel veya işle ilgili konular için referanslardan ve/veya diğer ilgili kişilerden bilgi isteyebilir.

4. KARLIZADE, ADAYIN iş başvurusu kabul etmesi halinde ADAY, KARLIZADE iç yönetmelik ve talimatlarına uymak zorundadır.

5. KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASINA İLİŞKİN AYDINLATMA METNİ’NE ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

6. KARLIZADE kuralları önceden haber vermeden değiştirebilme hakkına sahip olmakla birlikte diğer tüm hakları saklıdır.

Copyright 2020 MERKEZ: Kirazlı mah. Merkez caddesi Hacılar sokak No: 7 Bağcılar / İstanbul / TÜRKİYE TEL:+90 212 630 27 85 FAX: +90 212 630 27 86